en sk

plán brigád

Prihláste sa na brigádu

Milí kolegovia a kolegyne,

od roku 2020 pre vás v tejto sekcii spúšťame možnosť online prihlásenia na brigády. Snažili sme sa pre vás pripraviť čo najpresnejší plán so všetkými potrebnými informáciami. Po prihlásení na danú brigádu budete dostávať všetky podstatné informácie emailom, preto si prosím skontrolujte či vám maily od našej MO nekončia v spame (nevyžiadanej pošte).

Prosím myslite aj na to, že na uskutočnenie naplánovanej brigády majú zásadný vplyv rôzne skutočnosti, ktoré nevieme úplne ovplyvniť: napríklad počet prihlásených členov na brigádu, pripravenosť násady na zarybnenie u dodávateľa, počasie v deň brigády, prietok vodných tokov. Z týchto dôvodov si ako výbor MOSRZ vyhadzujeme právo v opodstatnených situáciách zrušiť alebo presunúť naplánovanú brigádu. Prihlásení členovia budú o zrušení brigády informovaný emailom a bude im ponúknutý náhradný termín realizovania brigády, alebo možnosť prihlásiť sa na inú naplánovanú brigáde po dohode.

Uzávierka prihlášok na brigádu je 7 dní pred naplánovaným termínom brigády. V prípade otázok kontaktujete jednotlivých členov výboru, ktorý sú zodpovedný za vami vybranú brigádu.

Všetky brigády v roku 2020 už prebehli. Brigády na rok 2021 zverejníme čoskoro. Sledujte novinky na našom webe, a svoj email. Budeme vás informovať.