Please assign a menu to the primary menu location
sk

O nás

PODPORTE NAŠE RIEKY

Milý kolega rybár, rybárka, priateľ riek

Sme MO SRZ v Liptovskom Hrádku s 75 ročnou históriou…. Staráme sa o čistotu a bohatstvo v našich riekach tak, aby sme ich budúcim generáciám odovzdali v lepšom stave ako sú dnes.
Pracujeme na tom, aby sa do našich riek znovu vrátili v hojnom počte pôvodné druhy rýb, najmä pstruh potočný. Naša cesta je návrat k prirodzenému neresu rýb avšak dnes musíme prírode pomôcť a je potrebné vytvoriť generačné stáda rýb tak, aby bola ich populácia samoudržateľná.

Podporujeme aj rozvoj a záujem detí o prírodu, budujeme ich vzťah k riekam a snažíme sa aby svoj čas strávili v našej krásnej prírode, na čerstvom vzduchu.

Vaše prostriedky budú použité výlučne na zarybňovanie pôvodným druhom rýb pstruhom potočným, na budovanie a zlepšovanie podmienok pre jeho rozmnožovanie ktoré dnes stojí nemalé prostridky. Druhou oblasťou kde budú využité prostriedky je práca s mládežou tak, aby sme vytvorili podmienky a vychovali nových majstrov sveta v love rýb udicou s pozitívnym vzťahom k prírode a športovému rybárstvu.
Poukážte 1%, 2% alebo 3% podielu zaplatenej dane z príjmov fyzických alebo právnických osôb na zarybnenie a získajte benefit v podobe odpracovanej brigády
Veríme, že Vás naša myšlienka zaujala a podporíte ju svojimi 2% z daní.
V prípade, že máte záujem poukázať Vaše 2% z dane, nižšie Vám zasielame pokyny a vzory vyplnených tlačív nájdete v sekcii Na stiahnutie .

POZOR: požiadať o preukázanie je potrebné do 15.2.2019

podpora

Podporili nás

Priama podpora

V prípade, že máte záujem podporiť našu miestnu organizáciu