en sk

Aktuality

Výdaj povolení počas vyhlásenia núdzového stavu

Milí kolegovia rybári

Na základe posledných informácií, spojených s mimoriadnou situáciou na Slovensku sme sa rozhodli vám sprístupniť možnosť osobného výdaja zaplatených povolení. Samozrejme v obmedzenom režime a za predpokladu dodržania všetkých hygienických opatrení a nariadení. Preto vás prosíme o spoluprácu a zhovievavosť pri organizácii.

 

Ceniny a povolenia si môžete prevziať v dňoch:

pondelok až piatok           9.00hod.-12.00hod. alebo 13.00hod.-17.00hod.

sobota                                 9.00hod.-12.00hod.

 

na adrese: Rybárska predajňa STARFISH, Ul .1 .mája 941/118 Liptovský Mikuláš

kontaktná osoba: Ľubomír Kordoš
mobil: 0908 937 612
email: starfish@starfish.sk

web: www.starfish.sk

 

Vzhľadom k mimoriadnej situácii v súvislosti s pandémiou vírusu Covid 19 je výdajné miesto pre širokú verejnosť momentálne uzavreté, avšak ceniny a rybárske povolenia pre sezónu 2020 vám budú vydané po telefonickej alebo emailovej dohode s našim pokladníkom Lubomírom Kordošom v priestoroch pred predajňou STARFISH.

Prosíme vás, ak máte záujem prebrať si povolenia osobne, kontaktujte nás pred návštevou telefonicky alebo emailom. Ak nebudete mať stretnutie predom dohodnuté bohužiaľ povolenie vám nebude vydané. Tiež vás chceme poprosiť o dodržiavanie hygienických pravidiel. Navštívte nás s nasadeným rúškom, jednotlivo a minimalizujte kontakt s predajcom na nevyhnutné minimum, chránite tým seba aj nás.

 

Ďakujeme

Vidíme sa pri vode

MO SRZ LH