en sk

O nás

PODPORTE NAŠE RIEKY ALE AJ NAŠU PREKRÁSNU PRÍRODU

Priama podpora na náš bankový účet

Milý kolega rybár, rybárka, priateľ riek

Sme MO SRZ v Liptovskom Hrádku s 75 ročnou históriou…. Staráme sa o čistotu a bohatstvo v našich riekach tak, aby sme ich budúcim generáciám odovzdali v lepšom stave ako sú dnes.
Pracujeme na tom, aby sa do našich riek znovu vrátili v hojnom počte pôvodné druhy rýb, najmä pstruh potočný. Naša cesta je návrat k prirodzenému neresu rýb avšak dnes musíme prírode pomôcť a je potrebné vytvoriť generačné stáda rýb tak, aby bola ich populácia samoudržateľná.

Podporujeme aj rozvoj a záujem detí o prírodu, budujeme ich vzťah k riekam a snažíme sa aby svoj čas strávili v našej krásnej prírode, na čerstvom vzduchu.

Vaše prostriedky budú použité výlučne na zarybňovanie pôvodným druhom rýb pstruhom potočným, na budovanie a zlepšovanie podmienok pre jeho rozmnožovanie ktoré dnes stojí nemalé prostridky. Druhou oblasťou kde budú využité prostriedky je práca s mládežou tak, aby sme vytvorili podmienky a vychovali nových majstrov sveta v love rýb udicou s pozitívnym vzťahom k prírode a športovému rybárstvu.

IBAN: SK04 0900 0000 0000 5671 2242

podpora

Podporili nás

2% z dane

V prípade, že máte záujem poukázať Vaše 2% z dane